daha gibi ürünleri seçmeniz gerekiyor ürünlerden

Admin

Administrator
Staff member
işten şunlarla bahsedeceğim Biz Bilgin ürünlerini farklı farklı incelemeye devam ediyoruz burada daha güçlü bir adaptörü incele bir şey sizlerle beraber ve bunun yanında farklı adaptörler dinlemiştik gelir bir daha kabin incelemesinde yakından bir kısa bakalım o kısa bakışta Bu kutuyu Dacia sarmaktan sonra Şu anda görmüş olduğunuz power5 fazla 7 buçuk saat olmak üzere iki farklı Almak istediğinizde sadece telefon geliyor Tamam eğer beğeni sayısı yüksek olursa bu arabada çekeceğiz size söz vereyim Onu söyleyeyim madem bu kadar

güveniyorlar kablolarına test etmiş olursun burada mı Figen'e mesajımı vermiş olurum şimdi gel göstereyim bak bu adaptörü görüyorsunuz sihirbazlık bir adaptörünüz var ki gerçekten içersin özel teknolojiler var bunu takıyorsun tamam mı ardından yapacağın şey buraya takmak olacak bir iPhone çok hızlı bir şekilde şarj olabiliyor orada şundan bahsedeceğim diyeyim ki iPhone 11 aksesuar Kuzu'dan adaptör çıktı Ne oluyor kutudan çıkan o minnacık adaptör yavaş şu anda sinirli göstermiş olduğum Adam dört buçuk katından fazla

daha güçlü bir şekilde iPhone'un şarj ediyor Peki bir iPhone ya da farklı bir yazı şarj edersek sürede mi oluyor gerekirse başlayalım Yok ama Güzel bir deneyim elde edeceksiniz Bu 24 milyon dolarlık yatırımın yanı sıra buraya geldiğin zaman internet gerçekten çok fazla olacak denir arkadaşlar Ayrıca arkamda görüyorsunuz büyük küçük uçuk kaçık Kapımız her fikre açık sloganı ile birlikte Apple resmi olarak cihazınızla ilgili Teknik bir ihtiyacınız ben buraya geliyorsunuz Apple teknik yerlerinden teknik destek alabiliyorsunuz Sevgili dostlar şimdi

şifreli kilit mikrofonu çıkaralım sokaktaki insanlara urbecke görüşlerini soralım Kerem Bursin şu anda yanımda Hoş geldin abi görmüş olduğun mağazayı biliyor musun biliyorum buraya ne düşünüyorsunuz Için çok önemli ve gençlerin tamamen çok tercih ettiği hepimizin Aslında benim de iki tane kızım var Onlar vasıtasıyla da çok faydalanıyorum ben çok sevindim Çok mutlu oldum gurur duyduk açıkçası Ben yurtdışında yaşıyorum aynı zamanda Türkiye'ye gidip geliyorum orada da çok güzel kaliteli bir hizmet var Ben eminim Burada da hatta