Hintçe portundan bağladığınız herhangi bir

Admin

Administrator
Staff member
görüntü kaynağında anında görüntülüye biliyorsunuz Böylece prison uzakta 4 saat çalışabildiği oluyormuş gerçekten de Sanki ne var ne kadar kolay bir şekilde yanınızda götürüp Dilediğiniz sunum yapabilir Dilediğiniz yerde ekrana çalışmanın kullanıyorum Peki şu anda masada nasıl çalışıyor bu hale şu anda 40 kiloya bağlı bir cihaz dokunmatik özelliklerini kullanmaya devam edebiliyorum ve Maker Pro ya hiç C Port üzerinden bağlandığında cep telefonun bir gün iftara dönüştüre biliyorum yani dizüstü bilgisayarınız yok Sadece cep

telefonunuzu yola devam etmek istiyorsunuz Samsung veya Huawei marka bir cep telefonuna sahipseniz mesela hiç cepport üstten bağlıyorsunuz masaüstü ekran modu karşınıza geliyor Buyur de güzel dost dediler tam ekran çalışabilirsiniz YouTube'a girebilirsiniz bir MEB SRC ne yapıyorsanız Bu cihazı da onu yapmaya devam edebilirsiniz hasta oyunları daha cep telefonu üstüne çalıştırıp kullanabiliyorsunuz girerseniz ekranı dokunmatik panelli kullanıyorsunuz Dilerseniz de cep telefonu ekranını bir taş PT dönüştürüp oradan devam

edebilir her şey çok pratik yazın yazmanız lazım tıklayın ekran üstüne çıkan klavye kullanarak bir şeyler yazabilirsiniz bakım taşınabilir ekran ne yaptı cep telefonunu bir seviye atlattı çok daha gelişmiş bir hale getirdi taşınabilir bilgisayara dönüştürdü teknolojinin bu işi bir çalışma yazarım uyumu sayesinde aslında bütün ürünler birbirini bütün diyor yazlığa mı gideceksin öğrencisinin şehir değiştiriyorsunuz Ama yanımızda oyun aygıtınızla mı dökülmek istiyorsunuz oğlum Experience is üstünde bir monitör azıcık yer kaplıyor Daralan

yüksek performans oluyorsunuz Ya ben çalışmalarını sürdürmek istiyorum Bilgisayarın yanında taşıyabileceğin bir ekrana sahip olmak istiyorum diyorsunuz alın burada da yine bir çözüm mevcut isterseniz cep telefonunuzu bağlıyım Dilerseniz bilgisayarınıza bağlayın ikinci ekran olarak kullanıp her iki cihanda da işleme değer verilmiş Yani bir görüntü kaynağındaki görüntüyü de bu ekranda konusunda son dönemde çıkan en yararlı araçlar olma özelliğini sürdürüyorlar özellikle İçerisi Metin taşıyan ve dokunmatik özellikleriyle ekran iletişim