incelemiş olduğumuzu versiyonudur artık

Admin

Administrator
Staff member
teknoloji gerçekten fazla geliştiği Burada ne diyor Power Art diyor galyum yüksek Yani daha teknolojisi kullanımı buradaki adaptör gerçekten çok küçük bir hale getirmiş Tabii konuşmak çok kolaydır göstermek daha da kolaydır şöyle bir göstereyim hani küçük bir deyip Sezer ikna etmek isterse gösterip ikna etmek daha kolay olacaktı dediğim gibi bu ürünler süpürgenin Premium ürünleri küçükken kullanmaya gerçekten çok seviyorlar kendi hayatımda hepsi hem de farklı insanlara tavsiye edebilirim görmüş olduğunu bir düzgün bir şekilde

açamadım bu dene diyor Thank you Teşekkür ediyorum diyor ve seçimden dolayı mutluydu diyor hemen şöyle adaptörü gibi göstermek istiyorum Bak adaptör Sadece bu kadar Bak bu benim elim tamam mı Bak bu da mesela bir iPhone 12 Pro şöyle koyuyorum görmüş olduğun gibi tüm olay burada kaynaklanıyor daha teknolojisi kullanıldığı için daha küçük boyutlara erişilebiliyor şimdi küçüklük karşımıza çıkıyor ama buradaki watt değeri yüksek 20 watt gücünde bir adaptörden bahsediyoruz ve Normalde ne oluyor Tabii bir şey

adaptörleri nasıl olması gerekiyor sana bir de 20 varsa bir yerde ısınıyor kullanılan teknoloji dersinde olsan yakın bir şekilde kullanılabiliyor telefonu daha da güvende kalıyor ve bu adaptör ir şekilde üstüne Biliyor tabii ki Sorun şu olacak Hiçbir şey düşünebilirsin Lütfen bir iPhone aldığın zaman aksesuar seçtiğim zaman İhtiyacım olan tek şey bu mu dayanıklı bir kablo da isterseniz sizlere Bu seferki seçemiyorum yine bir yerden olacak Bunu da görmüş olduğunuz gibi Mesai sertifikasına sahip olduğunu görebiliyorsun Need for iPhone diyor

iPhone iPad ve iPod da kullanabiliyorsunuz mecbur iPhone ya da işte mesai sertifikası Apple'ın olay verdiği bir sert Sude diyor ki sen spiker olarak benim kabloların üretilmesi ben seni kaliteli ve teknolojide Onaylıyorum diyor yani eğer Apple'ın ürünleri dışında herhangi bir ürünü satın alacaksanız yapmamız gereken şekli Efe'yi sertifikalı olmak olacak Burada şunu da söyleyeyim bazen iPhone'larda bu adaptör desteklenmiyor bu aksesuar desteklenmiyor indirimler oluyor Bundan dolayı da hani böyle şeylerle karşılaşmak istemiyorsanız