kurmanızı sağlayan modelleri Ben ayrıca

Admin

Administrator
Staff member
öneriyorum Çok uzun zamandır bu tipte yakan kullanıyorum hayatımın bir parçası haline getirdim sadece taşınabilir olarak düşünmeyin bu cihazları kolay kuruluma sahip oldukları ve çok az yani kapladıkları için özel gibi yayıncı insanız ya da yazma ile uğraşıyorsanız istiyorsanız yine az alan kaplayan ama çok yapabileceğiniz bir düzenek oluşturmak isterseniz işinizden fazla oluyor ki ve kullanmaya devam ederken yaşamıyorsunuz şüphe oluşmuyor mesela kendine kılıfında ayak oluşturabilir ken ken olarak ruh sık sık sık de 16'ya

baktığımızda arkasında açılan bir ayak mevcut ve pozisyonun ayarlayabiliyorsunuz aynı zamanda geliyor bu trip ol sayesinde müşteride konumlandırma biliyorsunuz monitörü çok uyumlu Gerçekten de çok bilmiş güzel cihazlar Eğer şu sıralar ilet kendinizi arttırmak adına Hacıbey kana ihtiyaç duyuyorsanız ya da ya ben bilgisayar taşımak istemiyorum Benim cep telefonu zaten çok yetenekli harici bir ekranda onu Bizim işler dönüştürmek istiyorum Gittiğin yerde kullanmak istiyorum diyorsanız Ben mutlaka bu cihazları bir göz atmanızı

öneririm her sene de aynı amaçlar için kullanabilirsiniz Tabii ki içinde de oyun oynuyor Arkasında Birlik bırakacağım oradaki aksesuarları satın alırsanız iPhone hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz Bu iPhone olmak zorunda bugün herhangi bir Telefon kutusundan bazen adaptör çıkabiliyor ya da Sudan çıkan adaptör öküz olduğu için telefonunu bir şekilde şairem yok Bizim de farklı aksesuarlar ihtiyacımız olacak ve şunu söyleyeyim eğer bu videoyu izliyorsan diye bir telefon alacaksanız telefonu aksesuarları bir şekilde Satın alıp Bu benim

açıklama kısmına bırakacağım biletleri satın almak daha mantıklı olacak tabii ki bunu önce bir kendin karar verdikten sonra beni dinleyebilirsiniz Peki bugün nelerden bahsedeceğim hesabı kitaplar canım benim sana çok güzel ürünler getirdim Bunlar süpürgenin gerçekten Premium segment diyebileceğimiz ürünleri ve burada da görmüş olduğun gibi spikeri bir şarj adaptörü var şöyle söyleyeyim ben kendi amcama da bu adaptör yerden tavsiye ettim kendim de bu adaptörleri kullanıyorum ama benim kullandığım versiyon Bir önceki