olacağın baksanız zaman burada Neyse

Admin

Administrator
Staff member
kablosu ve kullanım kılavuzu ve Garanti belgesini görebilmek mümkün burada özellikleri bulunuyor 129 gram ağırlığında 74 amperdir bataryası varmış ve 6 saat boyunca bu 400 miliamper batarya kullanım imkanı bizleri soracak istersek kullanabileceğiz Ayrıca çıkış gücü olarak da 3 what I görebilmek mümkün TL sabit burada bak bir sürü var Eğer beğenen olursa onlara da bu hoşuna giderse o zaman çok ama neyse Konuyu dağıtma Özge Eğer zaten seversek herkese buradan bir şey soruyor bize gönder diye düşünüyorum şimdi bunu biraz

soğuk olarak Abi çok zor kullandım ya Ama bu kadar olacağını bilmiyordum güzel bir şekilde açmak istiyorum falçata Var mı şimdi bu çağımızı buldum hemen şöyle şurdan yollamak istiyorum Ve şu şekilde kutuyu açmak istiyorum şöyle açalım ya Niye açtın ben erken kamera karşısında ne diyorsun mavi mi siyah mı Bir şey değil güzel duruyor Ha şu kumaş plastik gibi karışım var bak buradaki Rengi de sana göstereyim hangi renk yok kırmızı Abi şöyle düşürme dışarı çıktım güzel bir desin ya da işte müzik dinlemek istiyorsun balkon aşurenin

daha da açtı ürünü getirdi Madem kutusuna düşüyorsunuz Bunun da bir rengine bakalım dedi bakalım herkesi başka kaldı mı diye bakıyorum kalmamış ya iPhone hemen açıldı hemen iPhone'un içiyor ya burada iPhone sütün kere daha bugün satışa çıkıp çıktı Yani uzun süre basıyorum burada gördük hemen şöyle bir girelim merak ediyorum müzik olduğu için ben artık gerisi müzik Çünkü arabada bazı şeyler var işte telefonu şarja etmemiz gerekiyor müzik dinlememizi gerekiyor arabanın çekmesi yetmeye biliyor veya telefonu sarp'ı

tutmamız gerekir biliyor kimin ne yapacağız bu kusuyor açacağız yemek tuzunun bize araba dokunmayalım diye göndermiş olduğu ürünlere yakından bakacağız Ama bu sefer farklı bir şey deneyeceğim ne yapacağım ofisteki arkadaşlığımız İhtiyaçlarımı sordu dedim ki mektolya bu kişi için bu bu kişi ki bu aksesuarla ihtiyacımız var ve Herkes gelirken de aksesuarlı kendi taşıyacak gibi bir video bizleri bekliyor tedavi açıldı Ben çok güzel bir şekilde şöyle kutuyu açmak istiyorum tamam mı Şöyle orada bayağı sağlam bantlanmış bize gönderirken