sen çıkar Nasıl ya çek kopmuyor keten

Admin

Administrator
Staff member
kokmuyor şöyle bir yakından çek istersen tenteyi herkes görsün nerede Burada şu an Ben kullanıyorum o yüzden şimdi getireceğim arabada kalsın şey gösteriyor ya akımı da gösteriyor O da benim çok hoşuma gitti Ama ben sanki Kasım'da atabilir hemen hakkımı izlemeyi seviyorum Peki o zaman İstediğin müziği açabildim arama yapabildi okulun vardı ya bir sıkıntı yok Sadece radyo frekansı ya aldım bir de üç buçuk çeviri cihazı kullanmak istemedi onu da bileyim ya Nasıl olabilecek önce gayet güzel sağlam yani çok portatif çalışıyor

şimdi detaylarda görüyorsunuz direkt telefonu koyduğunda lik bir şekilde ekmek vuruyor sağlam bir şekilde düşünmüyor ama araç tutacakların da ızgaralar çok önemli katılması gerektiğine falan önden bir kontrol etmekte fayda var o beni anneciğim O uyudu Gayette sağlam yani Ben birkaç böyle düşürmeye falan çalıştı birazcık ani fren yaptım düşmedi gayet iyiyim diye gelince ise çevreci de galiba benim araçta uyumlu bir cihaz değildi Ben ofise geldikten sonra ona hesabı ile verdim hesabı sen de Bir dener misin aracını kullanır mısın

dakika falan diye etamin kullandığı gayet memnunum Hatta bana sabah onu dedi ben gayet beğendim abi falan dedi iki cihazda yani başarılı performanslar sergiledi diyebiliriz peki Tabii tabii ya ben yatıyorum gelecektim ya Hadi bakalım herkese böyle düşünüyor musun ya haber ver tamam Ekranlara Evet söylerdi artık taşınabilir hale gelmeye başladılar bir Dilediğiniz yere ekstra bir boyut işlerimizi orada görmeye devam edebiliriz çok uzun bir zamandır masaüstü bilgisayar kullanıcıları birden fazla kullanabiliyorlar Az ile çalışmakta

çok güzel bir deneyim sunuyor vermek gerekirse Hatta uyumlu oldular beyaz renkleri ile beraber şu anda en küçük alanda en yüksek performans sınavı etmiş olabiliriz büyüklüğü ile beraber taşınabilir olması için artık Ne alıyoruz çalışabilmesini parlaklıkta 3 saat boyunca batarya ile çalışabiliyor 0 desteğine sahip bu sayıda hızlı şarj edildiğini yola devam edebilirsiniz iş dünyası için baktığımızda iç dünyasındaki Tabii ki ihtiyaçlar biraz daha farklılaşıyor iş dünyası ne istiyorsunuz kolay kontrol yanında kolay kullanım için bir de kalem gelmekte ve